„Przestałeś ćwiczyć?” – Stefanos Tsitsipas piecze Prakasha Amritraja za noszenie obcisłego garnituru

Stefanos Tsitsipas pokazał swoją zabawną stronę podczas interakcji z dziennikarzem tenisowym Prakashem Amritrajem podczas French Open 2023.

Zanim usiadł, by odpowiedzieć na pytania w pomeczowym wywiadzie dla Tennis Channel, Tsitsipas przywitał się z Amritrajem i zapytał go, czy przestał ćwiczyć, dając do zrozumienia, że ​​Amerykanin wydaje się wypchany swoim szarym garniturem.

Amritraj wydawał się oszołomiony komentarzem Tsitsipasa i powiedział, że Grek „piecze go” przed kamerą. Amritraj następnie wyjaśnił, że miał na sobie tylko „garnitur wyszczuplający”.

„Co za koleś. Siada pierwszą rzeczą, jaką do mnie mówi: „Och, przestałeś ćwiczyć?” Zabija mnie tuż przed wejściem do kamery. To strój wyszczuplający Stef” – odpowiedział.

Amritraj później zabrał się do mediów społecznościowych, aby żartować z interakcji z Tsitsipasem.

„Co to jest?? Kopnąć brutha w dzień ding ding?!?!!” – napisał na Twitterze.

Stefanos Tsitsipas awansował do drugiej rundy French Open 2023

Stefanos Tsitsipas w akcji na French Open 2023

Stefanos Tsitsipas, rozstawiony z numerem 5 podczas French Open 2023 , awansował do drugiej rundy zawodów po pokonaniu Czecha Jiri Vesely’ego 7-5, 6-3, 4-6, 7-6 (7) w trudnym pierwszym meczu. okrągły mecz.

Tsitsipas wszedł na mecz jako zdecydowany faworyt, ale Vesely nie ułatwiał mu zadania. Vesely wcześnie się rozpadł, ale Grek doszedł do siebie i odłamał się w kluczowych momentach, by wygrać pierwszego seta.

Tsitsipas przebrnął przez drugiego seta, zanim Vesely, który nie grał dużo w tenisa w ciągu ostatniego roku, walczył w trzecim secie, przełamując 5:4 i rozpoczynając mecz w czwartym secie.

W czwartym secie niewiele było do rozdzielenia duetu, gdy szli ramię w ramię i raz się złamali. Tsitsipas ostatecznie wygrał seta 9:7 w tie-breaku, który przypieczętował zwycięstwo.

Mecz okazał się dla Tsitsipasa znacznie trudniejszym, niż się wydawało na papierze, który chce dobrze sobie radzić w Paryżu po rozczarowującym sezonie na kortach ziemnych.

Finalista Roland Garros 2021 nie obronił swojego Monte-Carlo Open finalista Roland Garros 2021, przegrał w ćwierćfinale w Madrid Open (l. Jan-Lennard Struff) i wyszedł z półfinału (l. Daniil Miedwiediew) we Włoszech Otwarty.

Tsitsipas zmierzy się z Hiszpanem Roberto Carbellasem Baeną, który pokonał amerykańskiego kwalifikanta Emiliano Navę w drugiej rundzie French Open 2023.