„Zwykły tata NBA” – LeBron James nagrywający parodię „nieprawdziwego” wirusowego wideo Tiffany Gomas wprawia fanów NBA w szał

LeBron James w swoim 21. sezonie nadal robi wrażenie, mimo że ma 38 lat. Gra przeciwko młodym nogom współczesnych gwiazd w tym wieku nie jest łatwym zadaniem, ale gwiazda Lakers sprawia, że ​​wygląda to łatwy. Niedawno zamieścił na Instagramie parodię filmu „nieprawdziwego” Tiffany Gomas, dodając siebie w klipie jako edycję mema.

Oto edycja wideo parodii na Instagramie:

Z edycji, w której Gomas mówi „nie prawdziwe”, kamera przesuwa się w przeciwnym kierunku, gdzie James jest widziany w swoim poście z okazji zdobycia trzech punktów. Dodatkowo parodia wideo spotkała się z reakcjami fanów NBA:

„LeBron naprawdę jest banalnym tatą NBA”.

Z reakcji fanów wynika, że ​​niektórzy uznali tę edycję za zabawną, a jednocześnie „banalną”, biorąc pod uwagę obecny wiek LeBrona Jamesa.

Post na Instagramie zawierał fragmenty najważniejszych momentów z jego niesamowitego występu, w którym zdobył 40 punktów przeciwko OKC Thunder. W poście zawarto także jego statystyki oraz informację, że jest najstarszym zawodnikiem, który zdobył ponad 40 punktów, a jednocześnie doskonale pokazywał piłkę zza łuku.

40-punktowa eksplozja LeBrona Jamesa w meczu z OKC Thunder

Przed wczorajszym meczem z OKC Thunder LA Lakers przegrali cztery z rzędu i bardzo potrzebowali zwycięstwa. Na szczęście LeBron James zdobył 40 punktów (13 z 20 celnych strzałów, w tym 5 z 5 z rzutów za trzy punkty), siedem zbiórek, siedem asyst, dwa bloki i dwa przechwyty.

Lakers oparli się na doskonałej grze Jamesa w czwartej kwarcie, gdy mecz zaczął się zbliżać. Jego wybuchowy występ sprawił, że zespół przerwał passę porażek wygrywając 129-120.

Oprócz Jamesa Anthony Davis również zdobył 26 punktów (11 z 21 celnych trafień), 11 zbiórek, siedem asyst i dwa bloki. Rui Hachimura również zdobył 21 punktów (8 z 14 celnych strzałów, w tym 3 z 5 z dystansu za trzy punkty) i sześć zbiórek.

Associated Press Cliff Brunt doniósł, że James tak powiedział o swoim występie po meczu:

„Świadomość, że mogę wyjść na boisko i nadal zapewniać zwycięskie zagrania” – powiedział James – „może wpłynąć na mecz na wiele sposobów i nadal może zakończyć mecz w czwartej kwarcie, kiedy nasz zespół tego potrzebował, kiedy zaczął zdobywać przewagę, jest zawsze z pewnością dobre uczucie.”

Lakers zajmują dziewiąte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej i mogą potrzebować pomocy, aby wrócić na górę.