Coco Gauff nazywa Spider-Man: Across the Spider-Verse najlepszym filmem animowanym w historii

Podczas kampanii French Open 2023 Coco Gauff spędziła trochę czasu poza kortem, oglądając najnowszy film o Spider-Manie, „Spider-Man: Across the Spider-Verse”.

Film jest najnowszym filmem z serii po „Spider-Man: Into the Spider-Verse”, który spotkał się z uznaniem krytyków i zdobył wiele nagród, w tym Oscara za najlepszy film animowany. Twórcy filmu zapowiedzieli nawet kolejną instalację z serii, zatytułowaną „Spider-Man: Beyond the Spider-verse”.

Gauff zabrała się do mediów społecznościowych i opublikowała zdjęcie, na którym ogląda na niej film. Zdjęcie podpisała:

„To było nierealne, być może najlepiej animowany film wszechczasów”.

Coco Gauff na Instagramie

„Odezwij się w finale, to już przeszłość” – Coco Gauff wyciąga wnioski z przegranej w 2022 roku, by zdobyć zwycięstwo w French Open 1R

Coco Gauff była wicemistrzem French Open 2022.

Po zdobyciu drugiego miejsca na French Open w zeszłym roku, Coco Gauff wróciła do Paryża z determinacją, by tym razem wypaść lepiej i zdobyć swój pierwszy tytuł Wielkiego Szlema.

Gauff stanęła przed trudnym wyzwaniem w meczu otwarcia we wtorek, 30 maja, kiedy przegrała pierwszego seta z Rebeką Masarovą. Jednak odbiła się i wygrała kolejne dwa sety, wygrywając 3:6, 6:1, 6:2.

W swoim wywiadzie po meczu Gauff powiedziała, że ​​odeszła od wydarzeń z zeszłego roku i skupia się na teraźniejszości.

„Szczerze mówiąc, nie mogę powiedzieć tego słowa, ale byłem jak beep w finale. Jest rok 2023, to już przeszłość, więc się tym nie martwię. Potem drugi set i to samo. Mam na myśli pierwszy zestaw, beep pierwszy zestaw. To koniec – powiedziała.

„Więc powiedziałem sobie, że miałem kiepską grę w pierwszym secie, kilka świetnych okazji. Wiedziałam więc, że będę w stanie to odwrócić, po prostu musiałam być agresywna w tych momentach” – dodała.

Gauff zmierzy się z Julią Grabher w drugiej rundzie French Open 2023 w czwartek, 1 czerwca.