Znawca Chiefs nazywa dwupunktową stratę drużyny Patricka Mahomesa ze Świętymi Dereka Carra jako zawstydzającą

Wczoraj New Orleans Saints pokonali Kansas City Chiefs wynikiem 26-24 w pierwszym tygodniu przedsezonowych rozgrywek.

Nowy Orlean zaczął szybko 14-0 w pierwszej kwarcie i prowadził 17-7 do przerwy. Chiefs zebrali się i prowadzili 24-23 pod koniec czwartej kwarty, ale Saints byli w stanie zdobyć późnego gola z gry i wygrać mecz.

Po ich bliskiej porażce, znawca Chiefs, John Dillon, napisał artykuł, w którym przedstawił Chiefs za żenującą stratę.

nfl-wordle-baner promocyjny

„Kansas City Chiefs zawstydzili się w swoim pierwszym przedsezonowym meczu, przegrywając dwoma punktami z New Orleans Saints w niedzielne popołudnie. Po początkowym spadku o 17 punktów, Chiefs zebrali się ponownie, aby objąć prowadzenie w drugiej połowie, tylko po to, by zepsuć grę przechwytem w ostatniej chwili podczas ostatniej ofensywy.

Utwór Dillona mógł być nieco krytyczny wobec Chiefs, ponieważ był to tylko mecz przedsezonowy i pierwszy w sezonie.

Derek Carr czuje się odświeżony po swoim debiucie w New Orleans Saints

Derek Carr podczas Kansas City Chiefs przeciwko New Orleans Saints

Derek Carr zadebiutował wczoraj w przedsezonie z New Orleans Saints. Carr został przejęty przez zespół z wolnej agencji poza sezonem po tym, jak zwolnili go Las Vegas Raiders .

Carr rozmawiał z AP po meczu i przyznał, że dziwnie wyglądało kołysanie czarno-złotych ze Świętymi, ale przyznał, że było to naprawdę dobre.

„Może to wyglądać dziwnie, ale wydawało się właściwe. Po prostu czuję się odświeżony. Czuję się odmłodzony. Założenie tego munduru, wyjście i bycie świętą było naprawdę przyjemne. Byłem podekscytowany, ponieważ teraz mogę się poruszać i pracować nad moimi rzeczami w scenariuszu na żywo. To było satysfakcjonujące, ponieważ są to najprawdziwsze powtórzenia, jakie można uzyskać. Na przykład mogą mnie tam uderzyć.

Carr miał dobry występ w swoim pierwszym meczu. Ukończył sześć z ośmiu podań na 70 jardów i przyłożenie. Chociaż był to tylko mecz przedsezonowy, Carr pokazał, że może poprowadzić Świętych w tym sezonie.

W zeszłym sezonie w dywizji był remis trójstronny, a Saints, Carolina Panthers i Atlanta Falcons kończyli 7-10. Buccaneers są właścicielami dywizji z bilansem 8-9. W tym sezonie Buccaneers zagrają bez Toma Brady’ego .

Jeśli korzystasz z któregokolwiek z powyższych cytatów, prosimy o uznanie Chiefswire.com, Johna Dillona, ​​Dereka Carra i H/T We