Następny mecz Carlosa Alcaraza: przeciwnik, miejsce, transmisja na żywo, kanał telewizyjny i harmonogram | Australian Open, R4

Numer 2 na świecie Carlos Alcaraz po raz pierwszy awansował do drugiego tygodnia Australian Open.

W sobotę 20-latek pokonał Juncheng Shanga, a leworęczny Chińczyk wycofał się po przegranej dwóch setach i przegrywaniu 1:0 w trzecim. Po rozegraniu dziewięciu setów w pierwszych dwóch rundach, Shang udowodnił, że nie może się równać z Alcarazem, zanim opuścił Rod Laver Arena z przypiętym pasem w prawym udzie.

Alcaraz kontynuował swoją niemal idealną kampanię w Melbourne, tracąc swojego jedynego seta w tym tygodniu w drugiej rundzie przeciwko Lorenzo Sonemu. W swoim dominującym występie Hiszpan zdobył 18 ze swoich 21 punktów za pierwszy serwis i nie stracił punktu przełamania, aby awansować do czterech zwycięstw od tytułu.

W związku z tym oto spojrzenie na kolejnego przeciwnika Hiszpana, szczegóły transmisji na żywo i transmisji telewizyjnych oraz harmonogram:

Gdzie gra Carlos Alcaraz?

Carlos Alcaraz gra na Australian Open. Występuje dopiero po raz trzeci na pierwszym Wielkim Szlemie w tym roku, gdzie ma rekord 6-2, a połowa z tych zwycięstw przypada w tym roku.

Nie wziął udziału w tej imprezie w 2023 r. ze względu na dziwną kontuzję na treningu, a w zawodach zadebiutował w 2021 r., kiedy dotarł do drugiej rundy.

Przeciwko komu gra Carlos Alcaraz?

Alcaraz następnie zmierzy się z Serbią Miomirem Kecmanoviciem. Numer 60 na świecie obronił punkty meczowe w drugim meczu z rzędu w tym tygodniu, pokonując ubiegłorocznego półfinalistę Tommy’ego Paula 6-4, 3-6, 2-6, 7-6(7), 6-0.

W drugiej rundzie Serb obronił punkty meczowe w meczu z Niemcem Janem-Lennardem Struffem, wygrywając po supertiebreaku w piątym secie.

Alcaraz odbył samotne spotkanie z Kecmanoviciem w dogrywce w trzecim secie ćwierćfinału Miami Open 2022, po drodze zdobywając tytuł.

Harmonogram meczu Carlos Alcaraz – Miomir Kecmanovic

W poniedziałek odbędzie się mecz czwartej rundy Australian Open 2024 pomiędzy Alcarazem i Kecmanoviciem.

Data: 22 stycznia 2024 r.

Termin meczu: zostanie zaktualizowany po ogłoszeniu kolejności meczów na dany dzień