Breaking: Brat Johnny’ego Walkera zadebiutuje w UFC przeciwko doświadczonemu weteranowi wagi ciężkiej 23 września

Wygląda na to, że młodszy brat Johnny’ego Walkera, Valter, ma zadebiutować w UFC, a organizacja dopasowuje go do doświadczonego weterana wagi ciężkiej na gali Fight Night zaplanowaną na 23 września.

Według Laerte Viany, brat zawodnika wagi półciężkiej zadebiutuje w promocji przeciwko Jake’owi Collierowi. Wspomniał, że Brazylijczyk już zgodził się na walkę i podpisał umowę na walkę:

„OSTATNIE WIADOMOŚCI!…Valter Walker, młodszy brat Johnny’ego Walkera, ma już za sobą debiutancką walkę w UFC. Zmierzy się z Jake’em Collierem na gali 23 września, w pojedynku obowiązującym w kategorii wagi ciężkiej!… Kontrakt został już podpisany przez Brazylijczyka.

„The Clean Monster” ma niepokonany rekord 11-0 w MMA, z 7 zwycięstwami zdobytymi przez przerwy. Ostatnio brał udział w gali Titan FC 82 – SBC 47: Revenge, gdzie wygrał przez TKO w czwartej rundzie z Alexem Nicholsonem i zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej Titan FC.

Z drugiej strony Collier będzie chciał przerwać swoją passę trzech porażek, ponieważ kolejna porażka może zagrozić jego kadencji w awansie. Jego porażka obejmuje porażki z Andriejem Arłowskim , Chrisem Barnettem i Martinem Budayem.

25-latek ma okazję złożyć oświadczenie, jeśli odniesie decydujące zwycięstwo jako dywizja wagi ciężkiej UFC , która skorzystałaby na młodszych gwiazdach.