Statystyki graczy NBA All-Star Game 2024 Wschód vs Zachód i wyniki w pudełku | 18 lutego 2024 r

Najważniejszym wydarzeniem ligi w ten weekend będzie mecz All-Star NBA 2024 pomiędzy Wschodem a Zachodem. Giannis Antetokounmpo prowadzi wśród gwiazd Konferencji Wschodniej, a LeBron James na czele Konferencji Zachodniej. Ponieważ pojedynek odbywa się w Gainbridge Fieldhouse w Indianapolis w stanie Indiana, siedzibie drużyny Pacers, drużyna East ma przewagę własnego boiska.

Tyrese Haliburton, gwiazda rozgrywania drużyny Pacers, rozpoczął spotkanie serią punktów już w pierwszych 1:32 sekundzie meczu. Wszedł z głębi pola 5 na 5, zdobywając 15 punktów i wypchnął Wschód na prowadzenie 53-47 w pierwszej kwarcie. Kevin Durant i Karl-Anthony Towns trzymali jednak Zachód na dystans.

Po eksplozji Haliburtona to Damian Lillard wybuchł dla Wschodu w meczu gwiazd NBA 2024. W drugiej kwarcie zdobył 18 punktów, co pozwoliło jego drużynie prowadzić do przerwy 104-89. Łączne 192 punkty po pierwszej połowie to najwięcej w historii imprezy.

Zachód będzie chciał zaprezentować się lepiej na początku drugiej połowy.